Planai sukurti dirbant su projektu
nuo 7 iki 30 dienų

 • Klientų valdymo sistema
 • 144-300
  kainos yra apytikslės ir nurodytos orientaciniais tikslais
 • Neribotas darbuotuojų skaičius sistemoje
 • Pilnas kliento duomenų valdymas (Sukurti, matyti, redaguoti, iIštrinti pagal nustatytus leidimus)
 • Galima sukurti projektus, didinti pardavimus, siųsti pasiūlymus, skaičiuoti sąmatas išrašyti sąskaitas valdyti apmokėjimus
 • Yra išlaidų sekimo vedlys, sutartys, pagalba klientams.
 • Ataskaitos, įrankiai ir nustatymai.
 • Palaikymas 14. (Support).
 • Internetinė parduotuvė
 • 144-700
  kainos yra apytikslės ir nurodytos orientaciniais tikslais
 • Dizainas prisitaikantis prie kiekvieno ekrano dydžio.
 • Galimybė turėti vieną parduotuvę su keliomis kalbomis.
 • Daugiau nei vienas atsiskaitymo ir pristatymo būdas.
 • Sistema pritaikyta paieškos tinklų optimizacijai.
 • Produktų importas, apmokymas dirbti su turinio valdymo sistema ir papildomos funkcijos ir moduliai.
 • Palaikymas 14. (Support).
 • Internetinė svetainė
 • 144-500
  kainos yra apytikslės ir nurodytos orientaciniais tikslais *GERIAUSIAS PASIRINKIMAS
 • Dizainas prisitaikantis prie kiekvieno ekrano dydžio.
 • Daugiakalbystės galimybė, optimizacija greičiui bei dydžiui.
 • Turinio sukėlimas, informacijos apipavidalinimas, jei reikia stock image paieška.
 • SEO, analitika, didelė konversija, jei reikia el. pašto paslaugos.
 • Papildomos funkcijos ir pageidavimai.
 • Palaikymas 14. (Support).
 • Unikalių sistemų programavimas
 • 144-300
  kainos yra apytikslės ir nurodytos orientaciniais tikslais
 • Išsiaiškinimas kliento poreikių
 • Tinkamų naudojimui procesų bei technologinių sprendimų parinkimas.
 • Web aplikacijų kūrimas
 • Pirminio variato pateikimas.
 • Pataisymai ir baigiamieji darbai, galutinis pateikimas.
 • Palaikymas 14. (Support) su galimybę pratęsti palaikymo laikotarpį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja interneto svetainė? Kiek pigiausiai kainuoja el. parduotuvė?

Kad būtų lengviau nustatyti internetinio projekto kainą, surašykite preliminarius savo svetainės puslapių pavadinimus, sudarykite meniu kategorijų medį,  numatykite, kiek preliminariai juose bus informacijos.

Kiek užtrunka svetainės ar parduotuvės kūrimas?

Įprastai svetainės ar parduotuvės sukūrimas užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių, priklausomai nuo to, kiek papildomai programuojama bei kiek laiko prireikia turiniui sukelti (tekstams, nuotraukoms, video, animacijai ir kt.). Jei turite paruošę visą informaciją ir reikalingą turinį, webadmin komanda sukurs svetainę ar parduotuvę per 1 savaitę.

Ar įmanoma savarankiškai atnaujinti svetainę/parduotuvę?

Taip, įmanoma. Webadmin apmokina kiekvieną klientą savarankiškai talpinti informaciją. Dirbama su atviro kodo turinio valdymo sistemomis (WordPress, Woo-commerce, Magento, Joomla ir kt.) – tai adaptuotos ir lengvai valdomos programos. Jei mokate naudotis Microsoft Word ir Excel, svetainės/el. parduotuvės atnaujinimas nesukels sunkumų. Webadmin klientams prieinama ir operatyvi pagalba bei neribotos konsultacijos.

Ko reikia kad svetainė būtų matoma Google paieškoje?

Greičiausias būdas pakelti svetainę į Google paieškos viršų – užsakyti Google Adwords paslaugą. Webadmin specialistai yra sertifikuoti Google Adwords specialistai, gerai išmanantys internetinių reklamų specifiką, konkurencingumą ir turintys rinkos tendencijų statistinius duomenis. Klientui tereikia apsispręsti, kokiu laikotarpiu ir kokiems potencialiems klientams pageidauja rodyti tinklapio reklamą.

Kitas būdas – pigesnis ir pelningesnis (ilgu laikotarpiu): nuoseklus ir sąžiningas darbas su tekstiniu ir vizualiniu turiniu svetainėje bei vidinis SEO (Serch engine optimisation).

Pasirinkus šį metodą, svetainė lėtai bet užtikrintai siekia organinės paieškos pozicijų. Webadmin specialistai teikia paslaugas: atlieka jūsų verslo raktinių žodžių analizę, įdiegia svetainėje reikalingą funkcionalumą ir jums pageidaujant, periodiškai vykdo SEO darbus arba apmoko savarankiškai tęsti turinio talpinimą pagal vidinio SEO taisykles. Šis metodas yra lėtesnis, tačiau pastovus ir tinka ilgalaikei verslo strategijai bei turint mažesnius finansinius biudžetus.

Kiek kainuoja interneto svetainė?

Tai yra numeris vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų top dešimtuko, jau eilę metų ir visą tą laiką mes pasakojame tą patį pavyzdį apie namą. Interneto svetainės kūrimas labai panašus į gyvenamojo namo statybą – prieš statant reikia sužinoti koks namas yra planuojamas. Statybų bendrovės projektų vadovas išsiklausinėja kokio jis pageidauja namo, parengia projektą pagal pageidavimus ir tada įvertina kiek reikės pinigų tam namui pastatyti.

Ar yra kažkokių papildomų mokesčių?

Norime pabrėžti kad kiekvienas projektas yra individualus ir konkrečias kainas nustatyti yra neįmanoma neišsiaiškinus poreikių tačiau dažniausiai užsisakant svetainės ar elektronines parduotuves klientams yra reikalingas interneto adresas (domenas .lt, .com, .net, .org ar kt.) ir talpinimo prieglobos paslauga. Kartu sudėjus šių dalykų kaina yra apie 50 eurų metams.

Ar baigus darbus mano svetainė bus prižiūrima?

Interneto svetainėms, klientų valdymo sistemoms ir elektroninėms parduotuvėms yra skiriama 14d. nemokama priežiūra, su galimybe pratęsti šį laikotarpį už 20% mažesnę kainą nei kad yra taikoma ne mūsų kurtiems produktams.

Ar aš galėsiu valdyti turinį savo svetainėje arba parduotuvėje?

Mes suinstaliuojame turinio valdymo sistemą, su kuria galima keisti tekstus, nuotraukas spalvas išvaizda išdėstymą ir didžiąją dalį funkcionalumo galima atlikti nenaudojant jokių programavimo žinių (tiesa reikalingas supratimas kaip kas veikia) tačiau laikui bėgant TVS yra įsisisavinama ir puslapį valdyti neužima daug laiko, dažniausiai pirmai pradžiai yra konsultuojama susijusiais turinio valdymo klausimais.

Ar galima užsakyti SEO jau sukurtoms svetainėms?

Pateiksime tikslingą informaciją, kas Jūsų interneto svetainei trukdo būti pirmose Google pozicijose. Taip pat įvertinsime Jūsų puslapio struktūrą ir pasakysime, kodėl Jūsų klientai neatlieka Jūsų norimų operacijų ar neranda aktualios informacijos.

Ar galima sukurti svetainę arba parduotuvę keliomis kalbomis/valiutomis?

Taip, toks funkcionalumas yra įmanomas, tačiau tuomet žymiai išauga kaštai, šį variantą rekomenduojama rinktis jei turite pasiruošę tekstus kitomis kalbomis naudosite vertėjo paslaugas arba tiks automatinis (ne visada tikslus vertimas).

Koks yra interneto svetainės kūrimo procesas?

Poreikių išsiaiškinimas trunka nuo 1 iki 4 valandų, toliau kuriamas prototipas kuriam gali prireikti iki 150valandų. Tada galima apskaičiuoti kainą, paskui yra kuriamas dizainas kuris yra užvilkamas ant turinio valdymo sistemos, viskas suprogramuojama ir sukeliama informacija tekstai ir nuotraukos.

Ar mano svetainė bus gerai randama Google paieškos sistemoje?

Mūsų kuriamos svetainės yra pritaikytos Google paieškai, todėl jos gerai randamos. Jūs galėsite savarankiškai optimizuoti savo svetainę ir pritaikyti ją pagal savo specifinius poreikius.

Ar Jūs teikiate konsultacijas?

Taip, su visais klientais bendraujame ir teikiame išsamias konsultacijas elektroniniu paštu ir telefonu.

Ar galiu uždirbti savo svetainėje iš reklamos?

Taip, galite. Tereikia įsidėti reklaminius blokelius iš Google AdSense, textads.lt ir kitų kontekstinės interneto reklamos tinklų, kurie moka už paspaudimus ant reklaminių antraščių.

Ar galėsiu turėti atitinkantį el. pašto adresą mano svetainėje?

Jei tik užsisakote domena (adresą) Jums yra suteikiamas neribotas el. pašto dėžučių kiekis.

Ar galėsiu užsisakyti papildomas svetainės priežiūros paslaugas?

Visada galima tartis dėl papildomų svetainės ar parduotuvės paslaugų.

Ar priežiūra įeina į kainą?

Užsakius svetainę nuo 150 eurų nemokamai teikiama 7 dienų priežiūra ir internetinę parduotuvę nuo 300 eurų taip pat nemokamos 7 dienos priežiūrai.

Kaip yra apmokama už darbus?

Visiems webadmin.lt klientams atlikus numatytus darbus yra išrašomos sąskaitos kurios turi būti apmokėtos ne vėliau kaip per 3d.d. kitu atveju susitarimas arba sutartis yra nutraukiama ir visas atliktas darbas tampa autoriaus nuosavybe.

Dažniausiai užduodami klausimai nepadėjo? Klauskite bet ko prieš užsakant paslaugas