Prieglobos rinkos dalies 2015 metais apžvalga

Naudodama pažangias palyginimo priemones, nauja internetinė paslauga Host Advice paskelbė savo „Pasaulinės prieglobos rinkos dalies 2015 metais“ apžvalgos rezultatus, kurie apima labai įdomius statistinius duomenis apie Lietuvos rinką.

„Host Advice“ apžvalga „Pasaulinės prieglobos rinkos dalis 2015 metais” nustato šių metų sėkmingiausias prieglobos paslaugas pagal kiekvienos įmonės patalpintų svetainių skaičiaus santykį su bendru patalpintų svetainių skaičiumi per tą patį laikotarpį.

Užsiregistravę per šią nuorodą gausite 50% nuolaidą sekančių paslaugų užsakymui premijos pavidalu:

Hostingas Serveriai.lt

Pagal „Host Advice“ tyrimų rezultatus, „Serveriai.lt“ užima aukščiausią vietą pramonėje su 24,8% rinkos dalies tarp Lietuvos prieglobos svetainių, pralenkdama kitas prieglobos įmones, tokias kaip „Hostex“ (16,81%) ir „Baltneta“ (5.87).

Pasauliniu mastu, JAV įmonė „GoDaddy“ užima 1 vietą su 5,82% rinkos dalies tarp pasaulio prieglobos svetainių, pralenkdama tokius pramonės gigantus kaip „Amazon Web Services“ ir „Rackspace“.

Mes paprašėme „Host Advice“ paieškoti ir pasidalinti su mumis ne tik informacija apie svetaines Lietuvoje, bet ir .lt svetaines, kurios yra talpinamos bet kurioje pasaulio vietoje. „Host Advice“  rinkos dalies tyrimai taip pat rodo šias reikšmingas išvadas apie prieglobos pramonę Lietuvoje ir pasaulyje:

  • 10 didžiausių Lietuvos prieglobos įmonių yra parodytos šioje lentelėje ir diagramoje:
Įmonės pavadinimas Dalis (%)
Serveriai.lt 24.8015
Hostex 16.8144
Baltneta 5.8695
BalticServers 3.6368
InfoStruktura 1.7724
OVH.com 0.7826
US.lt 0.7826
Vardas.lt 0.6905
VHOST 0.6445
CloudLix 0.5639

LT market share

  • Skirtingai nuo kitų rinkų, kuriose 85% .gr (graikų) svetainių yra talpinamos už Graikijos ribų arba 30% .co.il (Izraelio) svetainių talpinamos už Izraelio ribų, Lietuvos rinka yra labai vietinė, kur tik 12% .lt svetainių yra talpinamos už šalies ribų.
Šalis Rinkos dalis .lt svetainėms
Lietuva 88%
JAV 4%
Prancūzija 2%
Kitos 5%

„HostAdvice“ leidžia vartotojams išbandyti tyrimams naudotą priemonę. Šis „kas teikia prieglobą“ įrankis leidžia Jums įvesti sritį ir sužinoti tos srities prieglobos įmonę.

Išbandžiau http://lt.hostadvice.com/tools/whois/ ir iš tiesų pamačiau savo prieglobos įmonę.

LT whoishosting

Žemiau pridėta yra pasaulinė prieglobos pramonės statistika.

02 A -infographic Hostadvice com web hosting market share 2015

0 atsakymų

Palikti atsakymą

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *