Internetinės parduotuvės kūrimas

Jeigu Jūs turite parduotuvę kuri prekiauja įvairiomis prekėmis ir neturite elektroninės parduotuvės tuomet Jūs prarandate daug klientų. Naujus klientus Jūs galite pritraukti elektroninės parduotuvės pagalba. Elektroninių parduotuvių kūrimas labai sparčiai populiarėja ir vis daugiau įmonių įsigyja elektronines parduotuves. Tai labai greitas, patogus, paprastas, saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas. Pirkėjui ar klientui nereikia išeiti iš namų, kad įsigyti prekes ar paslaugas naudodamasis Jūsų elektronine parduotuve. Elektroninė parduotuvė pateikia prekes vizualiai, bei pateikia detalius prekių aprašymus, techninius duomenis, kainą, taikomas nuolaidas ir t.t., kas vartotoją domina, renkantis prekę, ir viskas – vienoje vietoje Jūsų elektroninėje parduotuvėje! Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime geriausius pasiūlymus.

Mes siūlome atviro kodo e-komercijos platformas (Opencart, Prestashop kurios leidžia turėti neribotą kiekį prekių tačiau Magento įpatingai daug prekių turėsiančiai parduotuvei suteikia šiek tiek greitesnio veikimo principą). Jūs gana lengvai galėsite administruoti savo el-parduotuvę ir Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių už administravimą.

  • Nemokamai integruotas svetainės pasikrovimo laiko modulis, kuris leis Jūsų svetainei pasikrauti kur kas greičiau. Tai svarbu SEO, nes kuo greičiau pasikrauna Jūsų svetainė, tuo aukštesnės pozicijos paieškos sistemose. Be to, lankytojai labiau patenkinti, kai nereikia ilgai laukti, kol pasikraus svetainės puslapiai.
  • Paprastas Google Analytics integravimas į Jūsų e-parduotuvę. Paprastai ir patogiai galėsite peržiūrėti savo el. parduotuvės dienos, savaitės ar mėnesio pardavimų ataskaitas, matysite žiūrimiausius ir populiariausius produktus ir dar daugelis kitų funkcijų. Paaiškinsime kaip integruoti šį galingą el. parduotuvės lankytojų lankomumo statistikos įskiepį į Jūsų svetainę.
  • Patogus atsiskaitymas už Jūsų prekes ar paslaugas. Galėsite pasirinkti pageidaujamą atsiskaitymą – bankinis pavedimas, grynais, ar mokejimai.lt internetine bankininkyste (įdiegiamas atskirai).

Jūs taip pat gali sudominti

Internetinių puslapių kūrimo paslaugos

Interneto svetainė – ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai yra informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti. Nepamirškite, kad tai ne tik paprasčiausia, greičiausia, bet ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus. Nuo veiklos pradžios webadmin jau sukūrė daugiau kaip 100 įvairaus sudėtingumo interneto svetainių, todėl padėsime susikurti efektyvią interneto svetainę ir Jums.

Programavimo paslaugos

Svetainių programavimo paslaugos apima naujų svetainių kūrimo bei egzistuojančių svetainių tvarkymo paslaugas. Atliekame individualius programavimo darbus nestandartiniams projektams. Programinė įranga, gaminama pagal jūsų įmonės ar asmeninius poreikius. Programavimo paslaugų kaina sutartinė, priklausanti nuo reikalavimų, projekto apimties, sudėtingumo bei darbų atlikimo termino.

Siųskite mums žinutę