Mes sukursime Jums interneto puslapį

Interneto svetainė – ne tik Jūsų vizitinė kortelė, tai yra informacijos kanalas kurį Jūs tiesiog privalote išnaudoti pardavimams. Nepamirškite, kad tai ne tik paprasčiausia, greičiausia, bet ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus panaudojant prie įrenginių prisitaikantį dizainą Jūsų klientai galės Jūs pasiekti savo telefonu. Nuo veiklos pradžios webadmin.lt jau sukūrė daugiau kaip 120 įvairaus sudėtingumo interneto svetainių, todėl ir Jums padėsime susikurti efektyvią interneto svetainę kuri turės patogią turinio valdymo sistemą.

Pagrindinės funkcijos bei savybės interneto puslapiuose

Jūsų puslapis vers susižavėti klientus Jūsų įmonės reprezentacija, mes atliksime visus privalomus procesus optimizuoti Jūsų svetainę paieškos sistemoms, turėsite savo įmonės vardą atitinkantį el.paštą, pateiksime analitiką apie lankytojų srautus ir jų elgseną Jūsų svetainėjeInternetinio puslapis galės turėti daugiau nei vieną kalbą. Bus galima sukurti personalizuotas kontaktų formas kuriomis būtų galima paskaičiuoti paslaugų ar prekių kainas išsiunčiant jums laišką su pasirinktais kriterijais. Galėsite skelbti savo straipsnius internete. Viską sutvarkysime ir sukursime taip, kad Jūs galėsite džiaugtis puslapiu ir tvarkyti informaciją jame. Po svetainės pateikimo yra vykdoma internetinės svetainės priežiūra ir palaikymas bei apmokama naudotis turinio valdymo sistema.

Turinio valdymo sistema

Savo klientams siūlome rinktis iš populiariausių šiuo metu internete esamų sprendimo variantų

 

Jūs taip pat gali sudominti

Programavimo paslaugos

Svetainių programavimo paslaugos apima naujų svetainių kūrimo bei egzistuojančių svetainių tvarkymo paslaugas. Atliekame individualius programavimo darbus nestandartiniams projektams. Programinė įranga, gaminama pagal jūsų įmonės ar asmeninius poreikius. Programavimo paslaugų kaina sutartinė, priklausanti nuo reikalavimų, projekto apimties, sudėtingumo bei darbų atlikimo termino.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Jeigu Jūs turite parduotuvę kuri prekiauja įvairiomis prekėmis ir neturite elektroninės parduotuvės tuomet Jūs prarandate daug klientų. Naujus klientus Jūs galite pritraukti elektroninės parduotuvės pagalba. Elektroninių parduotuvių kūrimas labai sparčiai populiarėja ir vis daugiau įmonių įsigyja elektronines parduotuves. Tai labai greitas, patogus, paprastas, saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas.

Siųskite mums žinutę