Dažnai pradedantiesiems programuotojams kyla klausimų kur ir ką pradėti mokytis internete norint išmokti programavimo kyla tokie klausimai:

Priedai Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?

Pirmasis sprendimas kurį turite priimti – mokysitės išorinio (angl. front-end) ar vidinio(angl. back-end) programavimo.

Programavimo kalbos pasirinkimas

Internete yra pilna resursų norint išmokti programuoti, nuo ko reikėtų pradėti ieškoti google paieškoje? Pirmiausia reikia pasirinkti ką jūs norėtumėte programuoti, kadangi dauguma dalykų yra skirti atlikti vienoms ar kitoms užduotims padaryti tą arba kitą darbą negalima sakyti kad programavimas yra universalus dalykas ir kiekviena platforma framwork’as ar programavimo kalba turi savo struktūra bei galimybių ribas ir dažniausiai yra pritaikyta specialiems poreikiams tenkinti. Vien tik keletos iš jų juokingą pasirinkimo kelią galime pamatyti šiame infografike.

gidas kokią programavimo kalbą pasirinkti

Paspaudę ant paveikslėlio taip pat galėsite atlikti trumpą testą kuris padės lengviau apsispręsti kokią programavimo kalbą pasirinkti.

Tęsiant humoro temą privalau paminėti kad programavimo mokytis galima ir neskaitant nuobodžių manualų, galima ir žiūrėti į gražias pusplikes panas 🙂

 

Jei jau pasirinkote su kuria programavimo kalba norėtumėte dirbiti žemiau yra pateikiamas sąrašas puslapių kuriuose yra mano manymu geriausi šaltiniai internete mokytis programavimo

http://code.tutsplus.com/

http://www.codecademy.com/

https://www.udemy.com/

http://coursera.org

0 komentarų

Palikti komentarą

Norite parašyti komentarą?
Jauskitės laisvai, išreikškite savo mintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *