Mes padėsime atnaujinti parduotuvę į naujausią Magento versiją!

Užsakyti paslaugą

  • Padidinkite saugumą
  • Pagerinkite parduotuvės našumą
  • Pasinaudokite naujausiomis funkcijomis
  • Optimizuokite savo parduotuvę, kad ji veiktų sklandžiau

Naujausia versija:

  • „Magento 1“: 1.9.4.5, išleista 2020 m. Balandžio 29 d
  • „Magento 2“: 2.4.3 išleista  2021 m. Rugpjūčio 10 d

100% saugu | Nėra duomenų praradimo | Nulis prastovos | 6 mėnesių garantija

Tobulėjant technologijoms, skaitmeninimui ir saugumui, kartu reikia atnaujinti ir kiekvieną TVS. „Magento“ yra populiariausia ir plačiausiai naudojama el. Prekybos platforma todėl ji yra nuolat papildoma technologijomis, našumu ir saugumu, tam „Magento“ nuolat leidžia versijų atnaujinimus.

Naujausia „Magento 1“ „Magento“ versija yra „Magento 1.9.4.5“, leidžianti išspręsti daugelį svarbių saugumo problemų ir funkcijų pataisymus. Šie saugos patobulinimai padeda užtaisyti svetainių saugumo skyles, savavališką kodo vykdymą ir neskelbtinų duomenų atskleidimo spragas bei kitas saugos problemas.

Šiuo metu „Magento 2.4“ yra naujausia versija, apimanti tokias naujas funkcijas kaip platformos naujinimai, našumo didinimas, infrastruktūros patobulinimai, prekybininkų įrankių patobulinimai, atsargų valdymo patobulinimai ir daug daugiau.

Mes norėdami sėkmingai atnaujinti „Magento“ parduotuvę, vadovaujamės kruopščiu kontroliniu sąrašu ir patikrintomis technikomis. Atlikę daugiau nei 50 „Magento“ atnaujinimų galime garantuoti, kad jūsų parduotuvės bus laiku atnaujintos naudojant „Nulis prastovos“ metodiką. Mes didžiuojamės „Magento“ atnaujinimo paslauga rodydami patikrintus rezultatus! Atnaujinę „Magento“ parduotuvę galėsite pastebėti didžiulius parduotuvės našumo pokyčius, kurie lemia geresnę vartotojo patirtį.

Dabar viskas kaip ir buvo anksčiau. Respect tau!!!

Kodėl reikia atnaujinti Magento į naujausią versiją?

Jei Jūsų „Magento“ parduotuvėje naudojate senesne versija, kyla didesnė rizika į įsilaužimą, dėl kurio per trumpą laiko tarpą galite sugadinti savo verslą. Kartais tai gali būti prarasta duomenų bazę ar net visi klientų duomenys. „Magento“ parduotuvių atnaujinimas yra vienintelė prevencija, kol dar nevėlu. Atnaujinus į naujausią „Magento“ versiją užtikrinamas geresnis saugumas, parduotuvėje atsiranda naujos funkcijos kurios pagerina parduotuvės veikimą ir patobuliną apsauga užtikrinančią apsauga nuo galimo pažeidžiamumo ir kitų klaidų.

Mūsų žingsnis po žingsnio Magento atnaujinimo paslaugų procesas

Pasiruošimas darbo aplinkos
Jūsų parduotuvės analizavimas
Atnaujinimo proceso atlikimas
Klaidų taisymas
Jūsų parduotuvės publikavimas

Kodėl verta rinktis webadmin.lt Magento atnaujinimo paslaugai?

Ilgametė patirtis

Mes dirbame šioje rinkoje jau daugiau nei 5 metai, todėl galite neabejoti kad Jūsų parduotuvė bus sėkmingai atnaujinta

50+ parduotuvių atnaujinta

Pasiektas klientų pasitenkinimas teikiant geriausią „Magento“ atnaujinimo paslaugą su daugiau nei 50 parduotuvių – tai mūsų sėkmės rodiklis

5-7 dienos pristatymui

Laiku pristatomas įspūdingas darbas be jokių trūkumų yra vienas iš svarbiausių mūsų „Magento“ atnaujinimo paslaugos akcentų

6 mėnesių garantija

„Magento“ atnaujinimo paslaugai suteikiama 6 mėnesių garantija, kad būtų išspręstos visos problemos, susijusios su „Magento“ versijos atnaujinimu

Nulis prastovos

Mes siūlome paslaugą beveik be prastovų, kad tai nepaveiktų dabartinių parduotuvių pardavimų

Nėra duomenų praradimo

Parduotuvės duomenų perkėlimas iš senesnės versijos į naujausią yra neatskiriama paslaugos dalis

100% saugu

Be kompromisų dėl parduotuvės saugumo, visada tikėkitės patikimo „Magento“ atnaujinimo su įdiegtais naujausiais saugos pataisymais

Dėmėsio

Kai kurie trečiųjų šalių plėtiniai gali nustoti veikti su naujausia atnaujinta „Magento“ versija. Tokių pratęsimų fiksavimas nėra įtrauktas į bazinę kainą.

Yra tikimybė, kad kai kurios naujausios funkcijos gali neveikti atnaujintoje versijoje dėl pasirinktos temos, ir mes už tai neatsakome.

Naujinimo procesas paprastai trunka 5-7 dienas, atsižvelgiant į „Magento“ parduotuvės dydį ir sudėtingumą.

Bet koks jūsų pritaikymas bus apmokestintas papildomai ir neįtrauktas į „Magento Atnaujinimo Paslaugą“.

Jūs taipat gali sudominti

Internetinių puslapių kūrimo paslaugos

Interneto svetainė – ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai yra informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti. Nepamirškite, kad tai ne tik paprasčiausia, greičiausia, bet ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus. Nuo veiklos pradžios webadmin jau sukūrė daugiau kaip 100 įvairaus sudėtingumo interneto svetainių, todėl padėsime susikurti efektyvią interneto svetainę ir Jums.

Programavimo paslaugos

Svetainių programavimo paslaugos apima naujų svetainių kūrimo bei egzistuojančių svetainių tvarkymo paslaugas. Atliekame individualius programavimo darbus nestandartiniams projektams. Programinė įranga, gaminama pagal jūsų įmonės ar asmeninius poreikius. Programavimo paslaugų kaina sutartinė, priklausanti nuo reikalavimų, projekto apimties, sudėtingumo bei darbų atlikimo termino.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Jeigu Jūs turite parduotuvę kuri prekiauja įvairiomis prekėmis ir neturite elektroninės parduotuvės tuomet Jūs prarandate daug klientų. Naujus klientus Jūs galite pritraukti elektroninės parduotuvės pagalba. Elektroninių parduotuvių kūrimas labai sparčiai populiarėja ir vis daugiau įmonių įsigyja elektronines parduotuves. Tai labai greitas, patogus, paprastas, saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas. Pirkėjui ar klientui nereikia išeiti iš namų, kad įsigyti prekes ar paslaugas naudodamasis Jūsų elektronine parduotuve. Elektroninė parduotuvė pateikia prekes vizualiai, bei pateikia detalius prekių aprašymus, techninius duomenis, kainą, taikomas nuolaidas ir t.t., kas vartotoją domina, renkantis prekę, ir viskas – vienoje vietoje Jūsų elektroninėje parduotuvėje! Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime geriausius pasiūlymus.

Žalingos programinės įrangos (malware) ir virusų pašalinimas iš interneto svetainių

Iškarto gaukite PROFESIONALIĄ PAGALBĄ nulaužtai svetainei