Privatumo Politika

1. DUOMENŲ APSAUGOS APŽVALGA

Pagrindinė informacija

Toliau pateikiama paprasta apžvalga, kas atsitiks su jūsų asmenine informacija, kai lankotės mūsų svetainėje. Asmeninė informacija – tai bet kokie duomenys, kuriuos galėtumėte asmeniškai identifikuoti. Išsamią informaciją apie duomenų apsaugos temą galite rasti mūsų privatumo politikoje, kurią rasite žemiau.

Duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Kas atsakingas už duomenų rinkimą šioje svetainėje?

Šioje svetainėje surinktus duomenis tvarko svetainės operatorius. Operatoriaus kontaktinius duomenis rasite tinklalapyje privalomame teisiniame pranešime.

Kaip mes renkame jūsų duomenis?

Kai kurie duomenys renkami, kai pateikiate mums. Pavyzdžiui, tai gali būti duomenys, kuriuos įvedate į kontaktinę formą.

Kitus duomenis automatiškai surenka mūsų IT sistemos, kai lankotės svetainėje. Šie duomenys yra pirmiausia techniniai duomenys, pvz., Naršyklė ir naudojama operacinė sistema, arba prieiga prie puslapio. Šie duomenys automatiškai surenkami, kai tik patekate į mūsų svetainę.

Kam mes naudojame jūsų duomenis?

Dalis duomenų surenkama siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Kiti duomenys gali būti naudojami analizuojant, kaip lankytojai naudojasi svetaine.

Kokias teises turite dėl savo duomenų?

Jūs visada turite teisę nemokamai gauti informacijos apie jūsų saugomus duomenis, jų kilmę, gavėjus ir jos kolekcijos paskirtį. Jūs taip pat turite teisę prašyti ją ištaisyti, užblokuoti ar ištrinti. Jei turite daugiau klausimų dėl privatumo ir duomenų apsaugos, galite bet kada susisiekti su mumis, naudodamiesi teisiniame pranešime nurodytu adresu. Žinoma, jūs taip pat galite pateikti skundą kompetentingoms reguliavimo institucijoms.

„Analytics“ ir trečiųjų šalių įrankiai

Apsilankę mūsų tinklalapyje, galime atlikti statistinę analizę apie jūsų naršymo elgesį. Tai vyksta naudojant slapukus ir analizę. Jūsų naršymo elgesio analizė paprastai yra anoniminė, t. y. mes negalėsime jus identifikuoti iš šių duomenų. Galite prieštarauti šiai analizei arba užkirsti kelią tam, nenaudodami tam tikrų įrankių. Išsami informacija pateikiama šioje privatumo politikoje.

Galite prieštarauti šiai analizei. Toliau jus informuosime, kaip pasinaudoti savo galimybėmis šiuo klausimu.

2. BENDRA INFORMACIJA IR PRIVALOMA INFORMACIJA

Duomenų apsauga

Šios svetainės operatoriai labai rimtai saugo jūsų asmeninius duomenis. Mes laikome jūsų asmeninius duomenis konfidencialiais ir laikydamiesi įstatymų nustatytų duomenų apsaugos taisyklių ir šios privatumo politikos.

Jei naudosite šią svetainę, bus renkami įvairūs asmens duomenys. Asmeninė informacija – tai bet kokie duomenys, kuriuos galėtumėte asmeniškai identifikuoti. Ši privatumo politika paaiškina, kokią informaciją mes renkame ir ką mes naudojame. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu taip atsitinka.

Atminkite, kad per internetą perduodami duomenys (pvz., El. Paštu) gali būti pažeidžiami saugumo reikalavimai. Visiška jūsų duomenų apsauga nuo trečiosios šalies prieigos nėra įmanoma.

Pranešimas apie asmenį, atsakingą už šią svetainę

Šalis, atsakinga už duomenų tvarkymą šioje svetainėje, yra „Darius Rokas“, įsikūręs Jaunimo 54-18, Ukmergė. Galite susisiekti su mumis el. Paštu: info@webadmin.lt

Atsakingoji šalis yra fizinis asmuo, kuris pats arba kartu su kitais sprendžia dėl asmens duomenų tvarkymo tikslų ir būdų (vardai, el. Pašto adresai ir kt.).

Jūsų sutikimo apdoroti jūsų duomenis atšaukimas

Daug duomenų apdorojimo operacijų galima atlikti tik su jūsų aiškiu sutikimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu ir ateityje. Neformalus el. Laiškas, kuriame pateikiamas šis prašymas, yra pakankamas. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Teisė pateikti skundus su reguliavimo institucijomis

Jei buvo pažeisti duomenų apsaugos teisės aktai, asmuo, dėl kurio kreiptasi, gali pateikti skundą kompetentingoms reguliavimo institucijoms. Kompetentinga reguliavimo institucija, atsakinga už klausimus, susijusius su duomenų apsaugos teisės aktais, yra Lietuvos valstybės, kurioje yra mūsų buveinė, duomenų apsaugos inspekcija. Kontaktinis adresas yra A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius. Svetainė yra: https://www.ada.lt/

Teisė į duomenų perkėlimą

Jūs turite teisę turėti duomenis, kuriuos tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu arba vykdydami sutartį, kuri automatiškai pristatoma jums ar trečiajai šaliai standartiniu, mašininiu būdu nuskaitomu formatu. Jei jums reikia tiesioginio duomenų perdavimo kitai atsakingai šaliai, tai bus atliekama tik tiek, kiek tai techniškai įmanoma.

SSL arba TLS šifravimas

Saugumo sumetimais ši svetainė iš dalies naudoja SSL arba TLS šifravimą ir konfidencialaus turinio perdavimo apsaugą, pvz., Užklausas, kurias mums siunčiate į svetainės operatorių. Jūs galite atpažinti užšifruotą ryšį savo naršyklės adreso eilutėje, kai jis pasikeičia iš „http: //“ į „https: //“ ir jūsų naršymo metu rodoma užrakto piktograma.

Informacija, blokavimas, ištrynimas

Kaip leidžiama įstatyme, jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie visus jūsų saugomus asmeninius duomenis, taip pat apie jų kilmę, gavėją ir tikslą, kuriam jis buvo apdorotas. Jūs taip pat turite teisę ištaisyti, užblokuoti ar ištrinti šiuos duomenis. Jei turite papildomų klausimų dėl asmens duomenų temos, galite bet kada susisiekti su mumis, naudodamiesi mūsų teisiniame pranešime nurodytu adresu.

3. DUOMENŲ RINKIMAS MŪSŲ SVETAINĖJE

Slapukai

Kai kuriuose mūsų tinklalapiuose naudojami slapukai. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui ir neturi jokių virusų. Slapukai padeda mūsų svetainėje padaryti patogesnę, veiksmingesnę ir saugią. Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir išsaugomi naršyklėje.

Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra vadinami „sesijos slapukai“. Jie automatiškai ištrinami po apsilankymo. Kiti slapukai lieka jūsų įrenginio atmintyje, kol juos ištrinsite. Šie slapukai leidžia atpažinti naršyklę, kai kitą kartą apsilankote svetainėje. Mes naudojame nuolatinius slapukus, kad vartotojai, kurie neįeitų į savo naršyklę, laikytų tam tikrus svetainės nustatymus (pvz., Atsisakytų slapukų juostos ar išjungtų funkcijas, pvz., „Youtube“ vaizdo įrašus arba „Google Analytics“ stebėjimą).

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, todėl jums nereikės dar kartą užpildyti savo informacijos, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai truks vienerius metus.

Jei turite paskyrą ir prisijungiate prie šios svetainės, mes nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų, ir jis sunaikinamas kai uždaroma naršyklė.

Kai prisijungsite, mes taip pat sukursime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekrano pasirinkimus. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai trunka vienerius metus. Jei pasirinksite „Remember Me“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite iš savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguojate arba paskelbėte straipsnį, papildomas slapukas bus išsaugotas jūsų naršyklėje. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir tiesiog nurodomas tik ką redaguoto straipsnio kodas. Jis baigiasi po 1 dienos.

Galite sukonfigūruoti naršyklę, kad galėtumėte informuoti jus apie slapukų naudojimą, kad galėtumėte kiekvienu konkrečiu atveju nuspręsti, ar priimti ar atmesti slapuką. Arba jūsų naršyklė gali būti sukonfigūruota automatiškai priimti slapukus tam tikromis sąlygomis arba visada atmesti juos arba automatiškai ištrinti slapukus uždarant naršyklę. Slapukų išjungimas gali apriboti šios svetainės funkcionalumą.

Slapukai, kurie yra būtini elektroniniams ryšiams leisti arba tam tikroms funkcijoms, kurias norite naudoti (pvz., Pirkinių krepšelis), saugomi pagal str. 6 straipsnio 1 dalies f punktas BDAR. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą saugoti slapukus, kad užtikrintų optimalią paslaugą, kurioje nebūtų techninių klaidų. Jei taip pat saugomi kiti slapukai (pvz., Tie, kurie naudojami jūsų naršymo elgesio analizei), jie bus nagrinėjami atskirai šioje privatumo politikoje.

Serverio žurnalo failai

Svetainės teikėjas automatiškai renka ir saugo informaciją, kurią jūsų naršyklė automatiškai perduoda mums „serverio žurnalo failuose“. Tai yra:

Naršyklės tipas ir naršyklės versija
Naudojama operacinė sistema
Persiųstas URL
Prieiga prie kompiuterio kompiuterio pavadinimas
Serverio užklausos laikas
IP adresas
Šie duomenys nebus sujungti su kitų šaltinių duomenimis.

Duomenų apdorojimo pagrindas yra Art. 6 straipsnio 1 dalies f punktas, BDAR, leidžiantis tvarkyti duomenis, kad įvykdytų sutartį arba numatytoms priemonėms.

Kontaktinė forma

Jei atsiųsite mums klausimus per kontaktinę formą, mes surinksime į formą įvestus duomenis, įskaitant jūsų pateiktą kontaktinę informaciją, kad galėtume atsakyti į jūsų klausimą ir visus tolesnius klausimus.

Mes turime 3 rūšių kontaktinės formos mūsų svetainėje:

Kontaktiniai blankai, siunčiantys tiesioginį laišką į mūsų būstinę
Susisiekimo formos, kurios generuoja išankstinio paslaugos paklausimą mūsų svetainėje
Naujienų registracijos formos. Tai išsamiai paaiškinta mūsų privatumo politikos 6 skyriuje „Naujienlaiškiai“.

Svetainės kontaktų formos

Jei naudosite kliento kontaktinį email’ą iš anksto pateiktiems klausimams, tai sukurs naują pagalbos bilietą mūsų klientų valdymo sistemoje.

El. Pašto kontaktinės formos

Duomenys ir informacija, išsiųsta per kitas kontaktines formas, nėra bendrinamos be jūsų leidimo.

Todėl mes apdorosime bet kokius duomenis, kuriuos įvesite į kontaktinę formą, tik su savo sutikimu pagal str. 6 (1) (a) BDAR. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu. Neformalus el. Laiškas, kuriame pateikiamas šis prašymas, yra pakankamas. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Prieš pateikdami užklausą, mes išsaugosime jūsų pateiktus duomenis kontaktinėje formoje, kai atšaukiate savo sutikimą dėl jo saugojimo arba jo saugojimo nebėra (pvz., įvykdę jūsų užklausą). Ši nuostata nepakeičia jokių privalomų įstatymų nuostatų, ypač nuostatų dėl privalomų duomenų saugojimo laikotarpių.

Registracija šioje svetainėje

Galite užsiregistruoti mūsų tinklalapyje, norėdami pasinaudoti papildomomis čia siūlomomis funkcijomis. Įvesties duomenys bus naudojami tik tam, kad būtų galima naudoti atitinkamą svetainę ar paslaugą, kuriai esate užsiregistravę. Registracijos metu reikalaujama informacija privalo būti pateikta visiškai. Priešingu atveju mes atmesime jūsų registraciją.

Norint informuoti jus apie svarbius pakeitimus, pvz., Į mūsų svetainės taikymo sritį arba techninius pakeitimus, naudosime registracijos metu nurodytą el. Pašto adresą.

Mes apdorosime duomenis, pateiktus registracijos metu, tik pagal jūsų sutikimą pagal str. 6 (1) (a) BDAR. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu ir ateityje. Neformalus el. Laiškas, kuriame pateikiamas šis prašymas, yra pakankamas. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Mes ir toliau saugome duomenis, surinktus registracijos metu, tol, kol būsite registruojami mūsų svetainėje. Teisės saugojimo laikotarpiai lieka nepakitę.

Palikę komentarų šioje svetainėje

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame ir parodome duomenis, rodomus komentarų formoje, taip pat išsaugojame lankytojo IP adresą ir naršyklės naudotojo agento eilutę, kad tai padėtų šlamšto aptikimui.

Gravataro tarnybai gali būti suteikta anoniminė eilutė, sukurta iš jūsų el. Pašto adreso (taip pat vadinama atvaizdu), kad galėtumėte pamatyti, ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugų privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka jūsų komentare matoma visuomenei.

IP adreso laikymas

Mūsų komentarų funkcija saugo tuos naudotojus, kurie skelbia komentarus, ir jų IP adresus. Kadangi mes nesvarstome pastabų apie mūsų svetainę, kol jie neveikia, mums reikia šios informacijos, kad galėtume imtis veiksmų dėl neteisėto ar šmeižto turinio.

Prenumeruoti komentarų kanalą

Kaip šios svetainės naudotojas, galite užsiregistruoti, kad gautumėte komentarų kanalą po registracijos. Jūsų el. Pašto adresas bus pažymėtas patvirtinimo el. Pašto adresu. Galite atsisakyti šios funkcijos prenumeratos bet kuriuo metu spustelėdami el. Pašto nuorodą. Duomenys, pateikiami, kai užsiprenumeravote komentarų sklaidos kanalą, bus ištrinti, bet jei šie duomenys bus pateikti mums kitiems tikslams ar kitur (pvz., Prenumeruojant naujienlaiškį), jis bus išsaugotas.

Kiek laiko saugomi komentarai

Komentarai ir susiję duomenys (pvz., IP adresas) yra saugomi ir lieka mūsų svetainėje, kol turinys bus pakomentuotas, buvo visiškai ištrintas arba reikalaujama, kad pastabos būtų pašalintos dėl teisinių priežasčių (šmeižtas ir kt.).

Teisinis pagrindas

Pastabos saugomos pagal jūsų sutikimą pagal str. 6 (1) (a) BDAR. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu ir ateityje. Neformalus el. Laiškas, kuriame pateikiamas šis prašymas, yra pakankamas. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

4. SOCIALINĖ MEDIA

„Facebook“ papildiniai („Like & Share“ mygtukai)

Mūsų svetainėje yra „Facebook“, „Facebook“, 1 „Hacker Way“, Menlo parko, Kalifornijos 94025, JAV papildinių įskiepių. „Facebook“ papildinius gali pripažinti „Facebook“ logotipas arba „Like“ mygtukas mūsų svetainėje. „Facebook“ papildinių apžvalgą rasite https://developers.facebook.com/docs/plugins/.

Kai lankotės mūsų svetainėje, tiesioginis ryšys tarp jūsų naršyklės ir „Facebook“ serverio sukuriamas naudojant papildinį. Tai leidžia „Facebook“ gauti informaciją, kurią apsilankėte mūsų svetainėje iš savo IP adreso. Jei paspausite „Facebook“ mygtuką, kai esate prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, galite susieti mūsų svetainės turinį su „Facebook“ profiliu. Tai leidžia „Facebook“ susieti apsilankymus mūsų svetainėje su jūsų vartotojo abonementu. Atkreipkite dėmesį, kad, kaip šios svetainės operatorius, mes neturime informacijos apie „Facebook“ perduodamų duomenų turinį arba apie tai, kaip „Facebook“ naudoja šiuos duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Facebook“ privatumo politiką adresu https://de-de.facebook.com/policy.php.

Jei nenorite „Facebook“ susieti savo apsilankymo mūsų svetainėje su „Facebook“ paskyra, atsijunkite nuo „Facebook“ paskyros.

„Twitter“ įskiepis

„Twitter“ paslaugos funkcijos buvo integruotos į mūsų svetainę ir programą. Šias funkcijas siūlo „Twitter Inc.“, 1355 Market Street, „Suite 900“, San Franciskas, CA 94103, JAV. Kai naudojate „Twitter“ ir „Retweet“ funkciją, svetainės, kurias lankote, yra prijungtos prie „Twitter“ paskyros ir žinomos kitiems naudotojams. Tokiu būdu duomenys bus perkelti į „Twitter“. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad kaip šių puslapių tiekėjas mes nežinome perduodamų duomenų turinio ar kaip jie bus naudojami „Twitter“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Twitter“ privatumo politiką, eikite į https://twitter.com/privacy.

Jūsų privatumo nuostatos su „Twitter“ gali būti pakeisti paskyros nustatymuose adresu https://twitter.com/account/settings.

„Instagram“ įskiepis

Mūsų svetainėje yra „Instagram“ paslaugos funkcijos. Šias funkcijas siūlo „Instagram Inc.“, 1601 Willow Road, Menlo parkas, CA 94025, JAV.

Jei esate prisijungę prie savo „Instagram“ paskyros, galite paspausti Instagram mygtuką susieti mūsų puslapių turinį su „Instagram“ profiliu. Tai reiškia, kad „Instagram“ gali susieti apsilankymus mūsų puslapiuose su jūsų vartotojo abonementu. Kaip šios svetainės teikėjas, mes aiškiai pažymi, kad negavome informacijos apie perduotų duomenų turinį ar jo naudojimą „Instagram“.

Jei reikia daugiau informacijos, žr. „Instagram“ privatumo politiką: https://instagram.com/about/legal/privacy/.

Socialinio bendravimo mygtukai

Mūsų svetainėje yra socialinio bendravimo mygtukai. Šie mygtukai yra tik nuorodos į išorinius tinklus, leidžiančios jums dalytis turiniu mūsų tinklalapyje. Šie mygtukai neperduoda jokių duomenų į šiuos tinklus, nebent jie spragtelėjami. Kai spustelėsite vieną iš šių mygtukų, būsite nukreipti į atitinkamo socialinio tinklo bendrinimo formą su užpildyta informacija.

5. ANALIZĖ IR REKLAMA

Google analizė

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės tarnybą. Ją valdo „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV.

„Google Analytics“ naudoja vadinamus slapukus. Tai yra tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir kurie leidžia jums analizuoti svetainės naudojimą. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai siunčiama į „Google“ serverį JAV ir saugoma ten.

„Google Analytics“ slapukai saugomi pagal Art. 6 (1) (f) BDAR. Svetainių valdytojas turi teisėtą interesą analizuoti vartotojo elgesį, kad optimizuotų savo svetainę ir reklamą.

IP anonimizavimas

Šioje svetainėje aktyvavome IP anonimizavimo funkciją. „Google“ „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungoje ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse prieš perduodant juos į Jungtines Amerikos Valstijas. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas siunčiamas „Google“ serveriui JAV ir sutrumpintas. „Google“ naudos šią informaciją šios svetainės operatoriaus vardu, kad galėtumėte įvertinti jūsų naudojimąsi svetaine, rinkti ataskaitas apie svetainės veikimą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu svetainės operatoriui. IP adresas, kurį perduos naršyklė kaip „Google Analytics“ dalį, nebus sujungtas su jokiais kitais „Google“ saugomais duomenimis.

Naršyklės įskiepis

Galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti, pasirinkdami tinkamus nustatymus savo naršyklėje. Tačiau mes norime atkreipti dėmesį į tai, kad tai gali reikšti, kad negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite uždrausti slapukų sugeneruotų duomenų apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama „Google“ ir šių duomenų apdorojimą „Google“, atsisiunčiant ir įdiegdami naršyklės papildinį, esantį šiuo adresu: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt.

Atsakymas į duomenų rinkimą

Galite užkirsti kelią duomenų rinkimui „Google Analytics“ spustelėdami šią nuorodą. Pasirinkus slapuką bus nustatyta, kad jūsų duomenys nebūtų renkami dėl būsimų apsilankymų šioje svetainėje:

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google Analytics“ tvarko naudotojo duomenis, žr. „Google“ privatumo politiką: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

Išorinis duomenų apdorojimas

Mes sudarėme sutartį su „Google“ dėl duomenų apdorojimo užsakomųjų paslaugų ir visapusiškai laikydamiesi griežtų Austrijos duomenų apsaugos institucijų reikalavimų, kai naudodami „Google Analytics“.

Demografinių duomenų rinkimas iš „Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ demografines funkcijas. Tai leidžia generuoti ataskaitas, kuriose yra teiginių apie svetainės lankytojų amžių, lytį ir interesus. Šie duomenys gaunami iš „Google“ ir trečiųjų šalių lankytojų duomenų apie pomėgius. Šie surinkti duomenys negali būti priskirti jokiam konkrečiam asmeniui. Galite bet kuriuo metu išjungti šią funkciją, koreguodami skelbimų nustatymus „Google“ paskyroje arba galite uždrausti surinkti savo duomenis „Google Analytics“, kaip aprašyta skyriuje „Atsisakymas rinkti duomenis“.

6. NAUJIENLAIŠKIAI

Naujienlaiškio duomenys

Jei norite gauti mūsų naujienlaiškį, mums reikia galiojančio el. Pašto adreso, taip pat informacijos, leidžiančios mums patvirtinti, kad esate nurodyto el. Pašto adreso savininkas ir kad sutinkate gauti šį naujienlaiškį. Registruodamiesi, mes taip pat renkame vardą, kuriuo kreiptis į jus (jums nereikia pateikti savo tikro vardo, jei nenorite), datą, kurią užsiprenumeravote, ir ar jūs užregistravote formą. Papildomų duomenų nėra surinkta arba jie surenkami tik savanoriškai. Mes tik naudodamiesi šiais duomenimis, norėdami išsiųsti prašomą informaciją, neleiskime jai perduoti trečiosioms šalims.

Todėl mes apdorosime bet kokius duomenis, kuriuos įvesite į kontaktinę formą, tik su savo sutikimu pagal str. 6 (1) (a) GDPR. Galite bet kuriuo metu atšaukti sutikimą saugoti savo duomenis ir el. Pašto adresus, taip pat jų naudojimą naujienlaiškiui siųsti, pvz., per „atsisakymo“ nuorodą naujienlaiškyje. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Duomenys, pateikti registruojant naujienlaiškį, bus naudojami platinti naujienlaiškį, kol atšauksite prenumeratą, kai minėti duomenys bus ištrinti. Duomenys, kuriuos mes sukūrėme kitiems tikslams (pvz., Narių teritorijos el. Pašto adresai) lieka nepakitę.

MailChimp

Ši svetainė naudoja MailChimp paslaugas, norėdami siųsti naujienlaiškius. Ši paslauga teikiama Rocket Science Group LLC, 675 Ponce De Leon Ave NE, Suite 5000, Atlanta, GA 30308, JAV.

MailChimp yra paslauga, kuri organizuoja ir analizuoja informacinių biuletenių platinimą. Jei prenumeruojate mūsų naujienlaiškį pateikdami duomenis (pvz., Savo el. Pašto adresą), jie bus saugomi „MailChimp“ serveriuose JAV.

„MailChimp“ yra sertifikuotas pagal ES ir JAV privatumo apsaugos skydą. „Privacy Shield“ – tai Europos Sąjungos (ES) ir JAV susitarimas, kuriuo siekiama užtikrinti Europos privatumo standartų laikymąsi Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mes naudojame „MailChimp“, kad galėtume analizuoti mūsų informacinių biuletenių kampanijas. Kai atidarote MailChimp išsiųstą el. Laišką, el. Pašto adresas (vadinamas žiniatinklio švyturiu) susietas failas jungiamas prie „MailChimp“ serverių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai leidžia mums išsiaiškinti, ar buvo atidarytas naujienų laiškas ir kokias nuorodas spustelėjote. Be to, renkama techninė informacija (pvz., Išsiuntimo laikas, IP adresas, naršyklės tipas ir operacinė sistema). Ši informacija negali būti priskirta konkrečiam gavėjui. Jis naudojamas tik statistinei mūsų informacinių biuletenių kampanijų analizei. Šių analizių rezultatai gali būti naudojami norint geriau pritaikyti būsimus naujienlaiškius jūsų interesams.

Jei nenorite, kad „MailChimp“ analizuotų naujienlaiškio naudojimą, turėsite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos. Tuo tikslu mes pateikiame nuorodą kiekviename atsiųstame naujienlaiškyje. Taip pat galite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos tiesiai svetainėje.

Duomenų apdorojimas grindžiamas str. 6 (1) (a) GDPR. Galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, atsisakę prenumeratos naujienlaiškiui. Duomenys, apdoroti prieš gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Duomenys, pateikti registruojant naujienlaiškį, bus naudojami platinti naujienlaiškį, kol atšauksite prenumeratą, kai minėti duomenys bus ištrinti iš mūsų serverių ir iš MailChimp. Duomenys, kuriuos mes saugome kitiems tikslams (pvz., Narių nariams skirtos elektroninio pašto adresai), lieka nepakitę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „MailChimp“ privatumo politiką adresu https://mailchimp.com/legal/terms/.

Duomenų apdorojimo sutarties užbaigimas

Mes sudarėme duomenų tvarkymo sutartį su MailChimp, kurioje mes reikalaujame, kad „MailChimp“ apsaugotų mūsų klientų duomenis ir neatsisakytų minėtų duomenų trečiosioms šalims. Šią sutartį galima rasti šia nuoroda: https://mailchimp.com/legal/forms/data-processing-agreement/sample-agreement/.

7. ĮRENGINIAI IR ĮRANKIAI

„YouTube“

Mūsų svetainė naudoja „YouTube“ papildinius, kuriuos administruoja „Google“. Puslapių operatorius yra „YouTube LLC“, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV.

Jei apsilankote viename iš mūsų puslapių, kuriame yra „YouTube“ papildinys, sukurtas ryšys su „YouTube“ serveriais. Čia „YouTube“ serveris yra informuojamas apie kurį iš mūsų aplankytų puslapių.

Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, „YouTube“ leidžia tiesiogiai susieti savo naršymo elgseną su asmeniniu profiliu. Tai galite užkirsti kelią atsisakę „YouTube“ paskyros.

„YouTube“ naudojamas siekiant, kad mūsų svetainė būtų patraukli. Tai yra pateisinamas pagal Art. 6 (1) (f) GDPR.

Daugiau informacijos apie naudotojo duomenų tvarkymą galite rasti „YouTube“ duomenų apsaugos deklaracijoje https://www.google.de/intl/de/policies/privacy.

Vimeo

Mūsų svetainėje naudojamos „Vimeo“ vaizdo įrašų portalo teikiamos funkcijos. Ši paslauga teikiama Vimeo Inc., 555 West 18th Street, Niujorkas, Niujorkas, 10011, JAV.

Jei apsilankote viename iš mūsų puslapių, kuriuose yra Vimeo įskiepis, sukurtas ryšys su „Vimeo“ serveriais. Čia Vimeo serveris yra informuojamas apie kurį iš mūsų aplankytų puslapių. Be to, „Vimeo“ gaus jūsų IP adresą. Tai taip pat galioja, jei nesate prisijungęs prie „Vimeo“, kai apsilankote mūsų svetainėje arba neturite „Vimeo“ paskyros. Informacija perduodama Vimeo serveriui JAV, kur jis saugomas.

Jei esate prisijungę prie savo „Vimeo“ paskyros, „Vimeo“ leidžia tiesiogiai susieti savo naršymo elgseną su asmeniniu profiliu. Tai galite išvengti išeinant iš savo „Vimeo“ paskyros.

„Vimeo“ naudojamas siekiant, kad mūsų svetainė taptų patraukli.

Vaizdo įrašas apskritai

Jei nenorite, kad Vimeo ir Youtube galėtų stebėti savo naršymo elgesį mūsų svetainėje, galite juos išjungti naudodami toliau pateiktą parinktį. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.

„Google“ žiniatinklio šriftai

Norint pateikti vienodą šriftų vaizdą, šiame puslapyje naudojami „Google“ teikiami žiniatinklio šriftai. Kai atidarote puslapį, jūsų naršyklė įkelia reikiamus žiniatinklio šriftus į savo naršyklės talpyklą, kad teisingai rodyti tekstus ir šriftus.

Šiuo tikslu jūsų naršyklė turi nustatyti tiesioginį ryšį su „Google“ serveriais. Taigi „Google“ sužino, kad mūsų tinklalapyje buvo pasiektas jūsų IP adresas. „Google“ interneto šriftų naudojimas atliekamas siekiant vienodo ir patrauklaus mūsų interneto svetainės pristatymo. Tai yra pateisinamas pagal Art. 6 (1) (f) BDAR.

Jei jūsų naršyklė nepalaiko šriftų, jūsų kompiuteryje naudojamas standartinis šriftas.

Daugiau informacijos apie naudotojo duomenų tvarkymą galite rasti adresu https://developers.google.com/fonts/faq ir „Google“ privatumo politikoje šiuo adresu: https://www.google.com/policies/privacy/.

Galite išjungti žiniatinklio šriftų naudojimą mūsų tinklalapyje žemiau. Atminkite, kad tai gali labai sumažinti mūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.

Google žemėlapiai

Ši svetainė naudoja „Google Maps“ žemėlapių paslaugą per API. Ją valdo „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV.

Jei norite naudoti „Google“ žemėlapius, būtina išsaugoti savo IP adresą. Ši informacija paprastai yra perduodama „Google“ serveriui JAV ir ten saugoma. Šios svetainės teikėjas neturi jokios įtakos duomenų perdavimui.

„Google“ žemėlapių naudojimas yra įdomus, kad mūsų svetainė būtų patraukli ir palengvinti svetainėse nurodytų vietų vietą. Tai yra pateisinamas pagal Art. 6 (1) (f) GDPR.

Daugiau informacijos apie naudotojo duomenų tvarkymą galite rasti „Google“ duomenų apsaugos deklaracijoje adresu https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/.

Žemiau galite išjungti „Google“ žemėlapių naudojimą mūsų tinklalapyje. Atminkite, kad tai gali labai sumažinti mūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.