Iškarto gaukite
PROFESIONALIĄ PAGALBĄ
nulaužtai svetainei

Ar jūsų svetainėse platinamas SEO šlamštas, svetainė vykdo neleistinus nukreipimus ar bet kokią kitą kenkėjišką programą arba veiklą?

Ar Jūsų svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą? Ar jūsų IPT blokavo jūsų svetainę?

Esame pasirengę pašalinti bet kokias kenkėjiškas programas iš jūsų svetainių,
pašalinsime jas iš juodojo sąrašo ir sugrąžinsime jūsų svetainei saugumą internete.

Nuo 2016 m. webadmin yra orientuota į profesionalią kenkėjiškų programų valymo paslaugą ir apsaugos sprendimus.

Pašaliname kenkėjiškas programas, virusus, šlamštą platinančius kodus, sukčiavimą, neteisėtą reklamą ir paslėptus nukreipimus iš įsilaužusių svetainių ir apsaugome svetaines nuo interneto atakų ir kitų galimų grėsmių.

Mūsų patirtis Jums

Nuo 2016 m. Mes išvalėme ir saugome daugiau nei 150 svetainių, kurios buvo talpintos VPS ir bendrai naudojamuose serveriuose visame pasaulyje. Nesvarbu, kaip stipriai pažeista jūsų svetainė per 48 valandas, mes greitai įvertiname žalą, išvalome jūsų svetainę ir apsaugome ją nuo įsilaužėlių.

Išvalysime dabar, mokėsite vėliau

Mes garantuojame aukštos kokybės paslaugas ir sąžiningas mokėjimo sąlygas. Mokėsite tik po to, kai jūsų svetainė bus išvalyta ir apsaugota. Tai yra vienkartinė paslauga, ir jūs apmokate vienkartinį mokėjimą, kuris Jūsų svetainę saugos jau daugelį metų. Jums tereikia sekti mūsų nurodymus, kuriuos gausite kai atliksime darbą.

Individualus metodas

Galite naudoti bet kokią TVS ir talpinti savo svetainę bet kuriame serveryje; gal jūs daug žinote apie svetainės saugumą o galbūt nieko nežinote. Mūsų užduotis – rasti pusiausvyrą tarp jūsų svetainės saugumo ir patogaus administravimo proceso, kad galėtumėte lengvai, saugiai ir sėkmingai plėtoti savo verslą ar tinklaraštį ateityje.